Zadzwoń do nas: 502 249 460 lub 667 500 310

Restauracja

Leśna Promenada to wyjątkowa, kameralna restauracja położona na przedmieściach Kielc. Dzięki temu mogą Państwo być blisko dużego miasta, a jednocześnie cieszyć się spokojem okolicy. To idealny wybór miejsca do świętowania najważniejszych wydarzeń. Duże, przestronne sale weselne pomieszczą wszystkich Państwa gości.

Chcecie Państwo zorganizować przyjęcie weselne w Kielcach? Zapraszamy do wyboru restauracji Leśna Promenada. Jesteśmy w stanie przygotować przyjęcie dla 220 osób. Zajmujemy się organizacją przyjęć weselnych, komunijnych, chrzcin, imprez okolicznościowych, integracyjnych, spotkań i szkoleń firmowych, bankietów. Wykorzystamy nasze doświadczenie i sprawimy, że przyjęcie, które zorganizujemy będzie wyjątkowe. Łączymy wysoki standard, estetykę, klasę i elegancję z nutką indywidualnego charakteru i uroku miejsca.

Nasza restauracja znana jest z umiejętności kulinarnych Szefa Kuchni, który mistrzowsko łączy smaki tworząc najlepsze potrawy. Dania przyrządzane są wyłącznie z naturalnych produktów, najlepszych gatunkowo, dlatego zachęcamy do pobytu i kosztowania potraw.

Leśna Promenada to miejsce pełne przyjemnej atmosfery, która sprawi, że będą Państwo bardzo dobrze wspominać pobyt. Nasza miła i sympatyczna obsługa gwarantuje pełny profesjonalizm. Zadbamy o wszystkich gości sprawiając, że nic im nie będzie brakowało. Będą mogli swobodnie cieszyć się z pobytu w tak nastrojowym miejscu.

Restauracja Leśna Promenada to miejsce, w którym każdy posiłek nabiera nowego znaczenia, dbamy o zaspokojenie pragnień naszych klientów, na ich talerze trafiają mistrzowsko przygotowane potrawy. Uroczysta kolacja przygotowana w naszej restauracji będzie wyjątkową kompozycją kulinarną przygotowaną specjalnie dla Państwa.

Zapisz się do naszego newslettera