Zadzwoń do nas: 502 249 460 lub 667 500 310

O nas

Leśna Promenada to hotel i restauracja stworzone w najwyższym stylu. Miejsca te znajdują się na przedmieściach Kielc. Jest to świetna lokalizacja dla miejsc noclegowych, zapewnia zarazem bliskość miasta i ciszę i spokój. Miejsce jest gwarancją komfortowego odpoczynku, z dala od zgiełku i hałasu, pozwala spokojnie odpocząć i złapać chwilę oddechu.

Wybór Leśnej Promenady na przyjęcie weselne czy inną uroczystość zapewni Państwu komfortowy pobyt i dobrze wspominaną zabawę. To także znakomite miejsce na nocleg dla osób odwiedzających Targi Kielce. Leśna Promenada proponuje Państwu nocleg w komfortowych pokojach, które zapewnią zasłużony odpoczynek po dniu spędzonym na Targach Kielce.Mamy szeroką ofertę, w której znajdą Państwo coś dla siebie. Pokoje czekają, a ich wybór zapewni Państwu pobyt w przyjemnej atmosferze. Pozwoli nabrać nowych sił i energii.

Planujecie Państwo przyjęcie weselne? Zarezerwujcie miejsce w Leśnej Promenadzie. Dwie duże sale pomieszczą Państwa gości, którzy zmęczeni urokami zabawy weselnej będą mogli udać się do pokoju hotelowego i swobodnie odpocząć. Hotel jest także dobrym wyborem podczas organizacji firmowych szkoleń i spotkań integracyjnych.

Ciekawa lokalizacja Leśnej Promenady umożliwi zwiedzanie okolicy, a samo miejsce będzie dobrym punktem noclegowym. Dodatkowym plusem jest niezwykle elegancka restauracja, w której stale przyrządzane są najlepsze potrawy. Cały kompleks noclegowy jest najlepszym punktem w okolicach Kielc. Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że Wasz nocleg będzie starannie przygotowany i zadbany, zapraszamy do Leśnej Promenady, miejsca, które dba o potrzeby klientów.

Zapisz się do naszego newslettera